Pokud se chcete seznámit s našim klanem nebo se do něj přidat klikněte SEM

Únor 2012

Parody pony

28. února 2012 v 17:32 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
Hele lidi kdo nemáte rádi sprostý věci nečumte na to jde tam hlavně o trávu ,ale je to fakt mazec !!
THE END

Tenhle článek jsem asi psala jen z nudy

25. února 2012 v 21:46 | Foxell Tashimara Jakitori |  Foxell Tashimara Jakitori
Tak zase ahoj lidi . omlouvám se že ,nepíšu tak často jak mám ve zvyku . Ale bohužel nemám v provozu pc . Protože je tak trochu rozbitej a v opravně. A tak se pujčuju mamčin notebook ,ale mamka mi ho nechce pujčovat. A navíc jsem teď nemocná . Tak už musím . AHOJ

Klan Jakitori

22. února 2012 v 19:27 | Foxell Tashimara Jakitori |  Foxell Tashimara Jakitori
Už jsem to psala i v prvním článku .Jsem členem klanu Jakitori . A teď máme dva nové členy Toshiko Jakitori a Mejejiiik Jakitori .A ještě Akama a Qkainu ,ale ty už jsou v klanu od té doby ,co jsem ho založilato , to je už 3 roky .A členem našeho klanu se můžete stat i vy na http://jakitori.blog.cz/ tam si přečtěte pravidla a podmínky a případně požadejte o přihlášku mě na emailu Foxell.tashimara14@seznam.cz . A případně mi napište do komentářů , ALE NEZAPOMEŇTE SI PŘEČÍST PRAVIDLA !

XDDAHOJ zase příště .

Funny cats

20. února 2012 v 14:51 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
Nevím jak vy ,ale já z toho nemožu .A tady je vztah koček po třiceti letech XDD.

kočka má asi příbuzného papouška XDDD

Děkuji = Arigato

20. února 2012 v 14:50 | Foxell Tashimara Jakitori |  Foxell Tashimara Jakitori
Moc děkuju za nový dess !!! Moc se mi líbí udělala mi ho jedna kamoška ( teda já ji beru jako kamošku nevím jestli i ona mě ) Každopádně je to fakt něco !!!!! Moc děkuju všem co se na tom podíleli . A jsem moc ráda ,že jsou na světě ještě i lidi ,kteří nedělají všechno jen za peníze . OPRAVDU MOC MOC MOC DĚKUJI !!!!


ARIGATO ! ( JAPONSKY DĚKUJU ) : )

Funny Fox na lovu funny Fox na trampolíně

15. února 2012 v 20:13 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa

Moje nej písničky a hezký videoa z IW

15. února 2012 v 20:08 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa

Cry Raibow Dash

15. února 2012 v 20:06 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
To samé tohle . Velkej pony fanda nejsem ,ale tohle je roztomilý.

Preset - Raibow dash

15. února 2012 v 20:03 | Foxell Tashimara Jakitori |  Zajímavosti
Raibow Dash je modrý poník z barevnou hřívou z my little pony . Nejsem nějakej velkej pony fanda ,ale tohle je hezký.
Preset - je to úprava postavy na IW něco originálního co nikdo nemá něco co si sami nakreslíte a naprogramujete . Je to šíleně těžký a já sama to neumím . ale potkala jsem polku co měla preset udělany jako Raidow Dash s Pony a dovolila mi ji vyfotit a dat to na blog . A fakt se jí povedl ! Je to úžasný ! Prostě COOO..........L !!!
Hele ! Nádherný detail oka !!

Foto z Impressive World

15. února 2012 v 18:41 | Foxell Tashimara Jakitori |  obrázky z her a jiné
Já a mí přátelé ! Já jsem to zrzavohnědé ta modrá je Toshiko ta červená Haku ta bílo oranžové se zelenou hřívou je Lara ta černovialová je Terka to ten sněžný tygr je Verulinka ta bílorůžová se žlutou hřívou je Romanka2000 .


Foxell ( knížka ) 3 část

15. února 2012 v 18:31 | Foxell Tashimara Jakitori |  Knížky
To už ,ale opravdu koukali všichni a pak jako by chtěli běžet a nemohli se strachem hnout . Ryuketsu ovšem sledoval vše beze strachu ani údiv na něm nebyl znát.Ell stála vzpřímená a v očích jí zaplál oheň a pak jí s červenalo i levé oko stejně jako pravé její barva byla najednou tmavě modrá a na zádech vyrašila velká černá křídla a za ní se vlnilo 14 ocasů na hlavě a zádech jí vyrašila černá hustá hříva z tlamy jí vylezly 2 tesáky jako má šavlozubí tygr. Lara se vzpamatovala první a užasle zírala na Ell kolem které se točil modrý oheň jako obrovská aura a pak užasle zašeptala " Démon". "Hm….. Ano ona je Démon a podle všeho je to drači démon.Jménem Tashimar.silnější Démon už není , vlastně toto je jediný démon uvnitř někoho abych tak řekl ještě nikdy jsem něco takového neviděl větsinou hostitel totiž zemře nikdo neunese takovou obrovskou dávku síly a energie" .Vložil se do věci Ryuketsu. Lara se na něj otočila a pak se zeptala " Ryu ty jsi už někdy něco podobného viděl ?" " No ano ona se kdysi o sílu Démonů ucházela a pokoušela se je uměle vytvořit" odpověděl Ryuketsu. Pak se zamyslel a dodal " jejich síla je nepředstavitelná" . Lara se zděsila a pak křikla " VŠICHNI PRYČ RYCHLE !!!!!!" .A pak tam zůstal už jen Joeví , Lara , Ryuketsu válečníci a Ell . Lara koukala nevěřícně před sebe a pak ze sebe vydala " Ry Ry Ryu prosím nemůžeš s tím něco udělat neznáš nějakou pečeť" . " Hmm…………. Něco by tu bylo " Odpověděl Ryuketsu a pousmál se. Zuřící Ell začalo z očí něco prskat poté i z ocasů a pak i z tlamy Ano ! byla to CHAKRA ( čakra , energie ) Ryukesu se vyděsil a vykřikl " RYCHLE" !!!!! na dlani se mu objevilo znamínko připomínající hvězdu v kolečku , která začala zářit.Pak se Ryuketsu rozběhl vyskočil a přitiskl dlaň na Ellino čelo. Zuřivě vykřikla a vzepjala se na táhla svou tlapku na,které se zaleskly dlouhé , ostré drápy udeřila ! Ryuketsu vykřikl a odletěl asi 10 metrů a spadl na zem.Joe se vrhl k němu chytl ho a odtahoval ho pryč.
Lara se vítězoslavně podívala na Ell kolem které poletovaly ještě obláčky chakry a pak padla do mdlob . Pak Lara přistoupila a zadívala se Ell do očí a řekla "Bojovala jsi dobře" Ell ze sebe vydala jen zachrčeni a slabým chraptivým hlasem dodala "zabiju vás všechny jako psy" pak ji klesla víčka a už se nepohnula. Lara vytasila drápy rozmáchla se s úmyslem usmrtit ji. Pak něco srazilo Laru k zemi "Ryuketsu zbláznil ses ?!" vyjekla na stříbromodrého vlka. "Ne ! Já ne ,ale ty ano nemůžeš jí zabít". Lara se tázavě zadívala na Ryuketsu a řekla "Proč ?" . Ryuketsu se zahanbeně zadíval na tlapky ."Aha ,ale jak to víš ?" zeptala se Lara . Ryuketsu se na ni dlouze zadíval a řekl "Proto jsem jí řekl,že je hezká. Chtěl jsem ji vyprovokovat. Už kyž přišla cítil jsem z ní divnou sílu . Laro !" "Ano ?" zeptala se a celkem ji to překvapilo ,že po ní něco žádá . "Vezmu si ji nestarost" řekl nekompromisně a odešel .

Foxell ( knížka ) 2 část

15. února 2012 v 18:30 | Foxell Tashimara Jakitori |  Knížky
Neřeknu!" zasípal nepřítel. " Budu počítat do tří". "Jedna"pak Joeví stiskl víc "dva" ještě víc nepřítel se začal dávit a než se nadechl a stihl říct tři nepřítel vyhrkl "ELL ERIZABESU DREAMY".Co? otázal se Joeví a pustil nepřítele " říkám ,že jsem Ell Erizabesu Dreamy ". Aha Ell Erizabesu Dreamy co teď s tebou ?" Stačí Ell" vydechla. "Ok Ell teď půjdeš s námi". "To si zkus !" štěkla Ell na odpověď. "A taky ,že zkusím" odpověděl Joeví chytl Ell a vlekl ji do tábora. Ell se cukala kousala ho prskala a pak to vzdala. Lara to se zájmem pozorovala a pak řekla Joevímu "nepřeháněj to je to náš informátor a taky mi tahle holka přijde dost zajímavá". "Jo ,mě taky má až neuvěřitelnou výdrž , pěkně kouše a je pěkně drzá dokonce mi řekla Fido! taková nevychovanost" odpověděl uraženě Joeví. Lara se v duchu zasmála ,ale dala Joevímu najevo ,že jí přijde spíše směšné. Později přišli do tábora. Všichni členové kmene Krve obdivovali tak vzácného zajatce. Jeden mladý kočičí dorost jménem Ryuketsu přistoupil blíž chytl ji za
ruku a důkladně si ji prohlížel, pak se k ní naklonil a zašeptal tak potichu ,že to nikdo neslyšel " Jsi krásná" Ell se vyjevila zaprskala ,kopla ho a skočila na strom. Ryuketsu odletěl asi dva metry ,pak naletěl na kámen a padl k zemi ,už nevstal. Všichni strnuli . Ell výhružně zaprskala a pak seskočila se stromu a přistoupila k Ryuketsu a zadívala se mu do mandlově hnědých očí . "Kdo jsi ?" Ryuketsu se pohnul a nadzvedl hlavu, zadíval se po okolí a pak vykoktal "p…po..pozor" a hlava mu klesla. Ell se otočila a uviděla skupinu černých koček s červeným X přes záda. Bylo zřejmé ,že jsou to válečníci. Rozmístili se kolem. Ell ta zaujala postoj , že je připravena na souboj a ďábelsky se usmála a tichým výhružným hlasem vyzvala všech 10 válečníků "pojďte….!!". Všichni byli připraveni k útoku , ale pak se ozval slabý hlas "Ne! Přestaňte nesmíte jí ublížit" . V Ell hrklo a prudce otočila hlavu ,za ní stál Ryuketsu s přivřenýma očima a z tlamy mu vytékala krev . Ell se na něj hluboce zadívala a teprve teď si všimla jeho šedomodré tmavé srsti a huňatého ocasu "ty nejsi kocour " řekla vyjeveně. "Hm…. Ne já jsem vlk" řekl Ryuketsu. "Vlk…? ……" nedokončila otázku Ell ,protože po ní skočil jeden z válečníků .Odrazila jeho útok a vrhla se po něm to už se ale do hry zapojili i ostatní, jen Ryukesu, Lara ,Joevi a ostatní z klanu napjatě sledovali a nemohli se ani hnout .To už se na Ell vrhlo však 10 bojovníků hbitě jejich útoky odrážela a kupodivu ji to nějak neunavovalo. Ale pak jeden z nich po ni skočil a serval jí pásku z oka ,kterou na místě roztrhal. To už všichni hleděli na její pravé oko a strnule zírali ,jen Ryuketsu to nějak neudivovalo jako kdyby to už někdy viděl. Ell ovšem začala zuřit všichni po ní skočili , ale ona uhnula a skočila vedle ,když však chtěli zaútočit ,rozpoutal se kolem vítr. Ano, toto měla na svědomí Ell kolem ,které hořelo a neuvěřitelně foukalo poté se vítr proměnil v hořící tornádo ,které se točilo kolem Ell .

Foxell ( knížka )

15. února 2012 v 18:29 | Foxell Tashimara Jakitori |  Knížky
Foxell
Skrytý Démon

Byla tma. Lesem se ozývalo hlasité cvrčení nočního hmyzu a někde v dáli houkala sova. Najednou něco zašustilo v nedalekém keři , modré svítivé oko zaměřilo místo odkud se ozýval prapodivný šelest. Později se zvíře přikrčilo k zemi a rozhodlo se místo prozkoumat. Jeho citlivý nos zaznamenal pach pravděpodobně králíka. Opravdu! byl to králík , zvíře napjalo všechny svaly v těle a nervózně přešlapovalo na místě. Najednou prudce vyskočilo a seklo prackou po králíkovi. Králík padl k zemi, zvíře se rozhlédlo, zdali ho někdo nesleduje a pak se sehnulo a uchopilo králíka do tlamičky .Pak se rozběhlo pryč. Tento zajímavý jev však sledovala jedna z klanu divokých koček. Patřila ke kmenu Krve a její jméno bylo Lara byla také vůdce tohoto statečného kmene. Celou scénku si důkladně prohlédla a pak se rozběhla pryč , ale nestihla si všimnout, že má v zádech pronásledovatele ,který věděl o Larě. Ovšem nic nedal nic najevo a chce zjistit o co jí asi šlo?. Lara se po chvíli zastavila a rozhlédla se, kolem slyšela docela tiché kroky , pak se ohlédla naposled za sebe. A v tu chvíli toho bylo využito. Zvíře skočilo po Laře. Lara sebou cukla bokem a sekla po útočníkovy zasáhla! Útočník se zvedl ze země a chytil se za pravé oko. Lara přistoupila a chtěla zasadit poslední ránu ,ale když se podívala na nepřítelovy oči ,spatřila jak pravé oko je pevně svíráno tlapkou pod kterou vytékala krev, ,ale zato levé mělo krásný modrý odlesk. A taky si všimla ,že přes pravé oko byla přivázaná páska ,proč asi? A tak stihla jen ustoupit pár kroků dozadu a říct "kdo ji si ?" Nepřítel se zvedl ,ale oko stále svíral, přistoupil blíž na malou mýtinku osvícenou úplňkem. Pak pustil oko a z něj sjela páska .Laře blesklo před očima něco příšerného její nepřítel měl místo krásného modře zářícího oka jako je levé to pravé červeně zářící a bez panenky jako by bylo krvavé. Nepřítel rychle sebral ze země prasklou pásku a rychle zakryl oko i z dvěmi jizvami ,jedna přes oko neznáma a druhá těsně vedle oka od Lary. Pak se něco mihlo oblohou a srazilo nepřítele k zemi a držel ho za krk a prskal "nech Laru na pokoji". "Pusť Joeví" přikázala Lara mladšímu bratrovi. "Kdo to je?" odsekl Joeví. "To snažím zjistit Joeví". "Aha ,ale vidím ,že to moc nezabírá ,takže to zkusím já!" zasmál se Joeví bylo mu sice teprve 10 let ,ale byl opravdu zručný a než se nepřítel vzpamatoval z minulého útoku . Joeví ho chytil za krk a přitiskl ho ke stromu "jeli ti život milý tak řekni kdo jsi" zavrčel. Nepřítel kopl Joevího a řekl " proč tak hrubě ? neumíš se chovat slušně ty burane! Já bych vám to klidně řekla stačilo by se zeptat" zaprskal nepřítela. "Tak proč jsi mi neodpověděla předtím?" zeptala se Lara . "A mohla jsem snad ? vždyť na mě skočilo tady to pako". "Kdo je tu u tebe pako ?" vykřikl naštvaný Joeví . "Sklapni, Fido !"odpověděl nepřítel. "Tak nám už konečně řekni jak se jmenuješ" řekla Lara. "Ne! Nikdy někomu jako jste vy!" štěkl nepřítel. Joevímu ,ale už přetekli nervy zvedl se ze země přistoupil k nepříteli chytl ho za krk a procedil mezi zuby "Kdo jsi ? ptám se na posledy!".

Jak na Minecraft

15. února 2012 v 18:28 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
Minecraft najdete na http://www.minecraft.net/ tam se musíte zaregistrovat pak si najděte na http://www.uloz.to/12389216/minecraftsp-exe?captcha=no#cpt - stahnete napište vaše přihlašovací jméno a mužete hrat Multiplayer nebo Singleplayer . Když zmačknete E vyjede vám ikonka kde si mužete postavit věci více je na http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting jak postavit věci. A pozor musíte si postavit dům hodně rychle než se setmí večer vylézají příšery které vás zabijí.

Jak na Transformice

15. února 2012 v 18:27 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
Zadejte Transformice ( ve světě ) . Klikněte na 1 ikonku dejte Play Transformice pak create account ": zadejte heslo a jméno a uložte - submit . A příště až pujdete hrat stačí se jen přihlásit na Login .......
A tady nějaké písničky -

Jak na WolfQuest

15. února 2012 v 18:26 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
Tahle hra je online i offline . Hrajete za vlka ktery má lovit a později si najit partnera . Najděte si tuto stránku http://wolfquest.org/ a dejte - Danload wolquest - tím si to stáhnete. Zatím si dejte singleplayer a vytvořte si vlka - zvolte jméno, schopnosti, male ( kluk ) female ( holka ) . Pak se vydejte zabíjet kralíky nebo losy .Když zmáčknete M zobrazí se vam mapa oranžova jsou teritoria losů a růžově je teritorium cizího vlka . Můžete zabíjet králíky , losy ,medvědy ( i když vás zabije na 2 rány ) , kojoty . Až se vám ukáže tabulka ,že si můžete najít partnera vydejte se do teritoria vlků možná se vám to nepodaří na poprvé. Najdeteho když vstoupíte do jeho teritoria a zmáčknete V to znamená vlčí pohled . sledujte žluté tečky a pak dorazíte k vlkovi - pokud to jde dejte hallo .jako pozdrav a pak se vám přičítají srdíčka lásky až je jich 5 nebo 4 zvolili jste si partnera dejte mu jmeno a uložte hru - Esc. POak ji vypněte a zapněte znovu a zobrazí se vám druhý díl . Najdete jeskyni - písmenem j označkujete území a pak se vám narodí 4 štěňátka . starejte se o ně a když se vám ukáže tabulka s hvězdou , odneste je na území hvězdy a hra končí. Jen ještě něco - když dáte V a uvidíte růžový kouřje to mrtvola losa .
A teď Multiplayer : na stránce http://wolfquest.org/ sjeďte úplně dolů a tam je černá tabulka se znamením běžícího vlka a tam je napsané
Go to forum registrion
zaregistrujte se a pak zapněte hru buď se přidejte do skupiny nebo si nějakou vytvořte pak se zaregistrujte a můžete hrát . Ale do chatu jde psát jen anglicky když napíšete něco česky napíše to - že neví co to znamená . Tak hodbě štěstí !

Moje vlastní natočené video z IW

15. února 2012 v 18:24 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa

Hellsing

14. února 2012 v 20:31 | Foxell Tashimara Jakitori |  Anime a jené filmy a seriály
Tak hellsing je boží je to Anime a najdete to na youtube . Je to fakt super , ale kdo nemá rád krev nebo upíry pro toho to není . Hlavní postavou je upír Alucard , který pracuje pro společnost Hellsing . Pak je tam Major je to něco jako novodobý Hitler a je šéfem organizace Milenium . A pak je tam Alexander Anderson partří do křesťanské společnosti Iscariot a později se stane jejich vůdcem . Mezi těmito třemi společnostmi panuje velké nepřátelství. Ale stejně nejlepší je ANDY ( Anderson ) A ALU ( Alucard ) !!
Tady mate nějakéí videa : ( s cz dabingem , ale lepší je to v angličtině je v lepší kvalitě )tohle je upně první díl .
Tohle už je lepší jo a ta holka je seras to je ta z toho předtím ta policistka . A ten blonďák je Andy . A ta blondýna je Integra Alucardova nadřízená on je její upír .

Jak na Impressive World

14. února 2012 v 20:28 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
První si dejte seznam. Pak zadejte http://www.mediafire.com/?u23x2da0s2m7dhe a stáhněte . Na ploše nebo kam se vám to ukládá se oběví černá pacička. Klikněte pak enter nebo start . Jste ve hře ! Dejte multiplayer pak new account zadejte jmeno heslo a do tech ostatnich poliček napište nesmysli např : osughisudgbasig A JE TO !

Naruto

14. února 2012 v 20:27 | Foxell Tashimara Jakitori |  Anime a jené filmy a seriály
Myslím , že je čas na první článe ko Narutovi. Takže .....je to kreslena anime je uplně boží a kdo říká , že ne ať se de zahrabat . Bylo to moje první anime a ......... a nevím co dál XDD ........ JO ! nejhezčí je Hatake Sharingan Kakashi ,Tobi (Uchiha Madara ), Hidan , Shikamaru , Naruto ..... a to je vše . Nejhorší ? .... Jo nejhorší je Danzou . Názorná ukázka ......
Kakashi
Uchiha Madara ( Tobi )
Hidan
Shikamaru
Naruto
A teď ještě nějaké písničkiy jsou božíííííííííí ... !