Pokud se chcete seznámit s našim klanem nebo se do něj přidat klikněte SEM

Jak na WolfQuest

15. února 2012 v 18:26 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
Tahle hra je online i offline . Hrajete za vlka ktery má lovit a později si najit partnera . Najděte si tuto stránku http://wolfquest.org/ a dejte - Danload wolquest - tím si to stáhnete. Zatím si dejte singleplayer a vytvořte si vlka - zvolte jméno, schopnosti, male ( kluk ) female ( holka ) . Pak se vydejte zabíjet kralíky nebo losy .Když zmáčknete M zobrazí se vam mapa oranžova jsou teritoria losů a růžově je teritorium cizího vlka . Můžete zabíjet králíky , losy ,medvědy ( i když vás zabije na 2 rány ) , kojoty . Až se vám ukáže tabulka ,že si můžete najít partnera vydejte se do teritoria vlků možná se vám to nepodaří na poprvé. Najdeteho když vstoupíte do jeho teritoria a zmáčknete V to znamená vlčí pohled . sledujte žluté tečky a pak dorazíte k vlkovi - pokud to jde dejte hallo .jako pozdrav a pak se vám přičítají srdíčka lásky až je jich 5 nebo 4 zvolili jste si partnera dejte mu jmeno a uložte hru - Esc. POak ji vypněte a zapněte znovu a zobrazí se vám druhý díl . Najdete jeskyni - písmenem j označkujete území a pak se vám narodí 4 štěňátka . starejte se o ně a když se vám ukáže tabulka s hvězdou , odneste je na území hvězdy a hra končí. Jen ještě něco - když dáte V a uvidíte růžový kouřje to mrtvola losa .
A teď Multiplayer : na stránce http://wolfquest.org/ sjeďte úplně dolů a tam je černá tabulka se znamením běžícího vlka a tam je napsané
Go to forum registrion
zaregistrujte se a pak zapněte hru buď se přidejte do skupiny nebo si nějakou vytvořte pak se zaregistrujte a můžete hrát . Ale do chatu jde psát jen anglicky když napíšete něco česky napíše to - že neví co to znamená . Tak hodbě štěstí !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama