Pokud se chcete seznámit s našim klanem nebo se do něj přidat klikněte SEM

Březen 2012

Oznámení

24. března 2012 v 18:44 | Foxell Tashimara Jakitori
Dopsala jsem ještě něco do životopisu je to v rubrice Foxell ..T.....Jakitori . Ale ještě to není všechno .


My little pony cz díly

21. března 2012 v 18:06 | Foxell Tashimara Jakitori |  Anime a jené filmy a seriály
Má to sice hroooznej hlas ,ale dá se to přežít XD.
Co se týče cz dabingu je to vše ,ale na téhle stránce toho najdete více . ale jen s titulkami a nezapomente ten první díl je ten nejnovější ! MUSÍTE DO EPIZOD A VRÁTETIT DO 2 SÉRIE A JÍT OD ZADU ! http://friendship-is-magic.blog.cz/


Princezny -
Celestia
Luna
Podle mě je Luna hezčí XDD

Skyrim + My little pony

21. března 2012 v 17:53 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
Fus ro dah ( Skyrim ) + Sonic rainboom ( my little pony - Rainbow Dash ) =
Já to video miluju !!

My little pony

16. března 2012 v 14:49 | Foxell Tashimara Jakitori |  Anime a jené filmy a seriály
My little pony - Na díly se můžete podívat zde http://friendship-is-magic.blog.cz/ a nezapomeňte musíte epizod do sserie 2 úpně nakonec ten první díl je ten nejnovější !!

- ( asi všichni znáte ) Hlavní postava je Twilight Sparkle a její kamarádky - Apllejack , Rarity , Pinkie Pie , Fluttershy a Rainboe Dash .

Twilight Sparkle - jednorožec -Pochází z Kanterlotu kde trávila vetšinu času v knihovně . Zajímá ji hlavně učení a princezna Celestia -její učitelka. jednou ji princezna pošle do Ponyville kde se seznamí s kamarádkami a usadí se.


Apllejack -Poník- Pracuje na jablečné farmně a zajímají ji především jablka. Ale ráda pomáhá svým kamarádkám .


Rarity - Trochu namyšlený jednorožec . Zajímá ji především móda . Ale je kamarádská .

Pinkie Pie - Veselý poník ,krerý má rád dortíky a párty . Pohybuje se neobviklím spůsobem - skákáním.
Fluttershy - pegas-Je velice tichá a zajímají ji zvířátka ,které jsou také jejími dobrými přáteli .

Rainbow Dash - Duhový pegas ,který se zajímá o Zázračné šípy ( nejlepší letce v Equestrii - celá jejich říše. Také má zajímavou techniku nazvanou - Sonický duhotřesk -( tohohle poníka mám nejradši )

Ukázka sonyckého duhotřesku

Zázračné šípy -

Skyrim

15. března 2012 v 15:37 | Foxell Tashimara Jakitori |  Hry Online i Offline
Skyrim -
Hra ve které hraješ za drakobijce.Zabíjíš příšery a získáváš magické schopnosti. Jedna z magických schopností je Fus ro dah -magický řev který je schpen shodit draka z nebes.(ještě jsem ji nehrála nemám k dispozici pc nemám ji ani stáhlou ale pak dodám návod atd )

trailer- Je tam i Fus ro dah u toho jak tam přiletí ten drak XDD

Foxell Tashimara - postava ( já ) - životopis

13. března 2012 v 20:25 | Foxell Tashimara Jakitori |  Foxell Tashimara Jakitori
Foxell se narodila v malém klanu lišek u diamantového moře jako princezna. Jejich klan se jmenoval Siaria . Její otec se jmenoval Shimaru a matka Ketrin . Měla i starší sestru Menai. A když bylo Foxell po půl roce probudila se v ní demoní síla ( už od narození se stala hostitelem démobna Tashimara , černomodrého draka , kterému se zalíbila její síla a který byl nejmocnější ze všech) . A toho dne sem přitáhla Shaky (Šaky) se svím vojskem vlků ( Shaky hodně toužila po démoní síle a hlavně po síle Tashimara. Také se pokoušela démony uměle vytvořit.). Její otec přikázel aby její matka se ukryla do západního doupěte s mláděty a on vezme všechny ostatní a půjdou bojovat. Malé dvouleté Menai přikázal vzít sestru a utéct někam daleko. Ve Foxell se pravě probouzela démoní síla a tak byl pro ni běh velmi obtížný . Asi po půl kilometru narazili na dva Shakyny služebníky . Foxell se uspěšně proplížila kolem ,ale pak se za ní ozval výkřik a když se otočila uviděla svou sestru nazemi jak ji svíra mohutná vlčí tlapa jednoho ze služebníků . Foxell po něm skočila ,ale on její útok lehce odrazil a ,protože dostal příkaz zabít všechny , které potká - rozdrtil ve své ruce Menainu hlavu . Ve Foxell se oběvila zloba ! Démon ji začal ovládat . Rozzuřeně běžela k doupěti kde stála její matka. Rozběhla se k ní. Když její matka viděla co se dějě , snažila se Foxell uklidnid. To se ji povedlo jen částečne dokud nepřišla Shakya její poddaní - Akama , Qkainu , Shaimi a Rykaishu. Ketrin odmítla odevzdat dobrovolně svou dceru do rukou Shaky a to se jí stalo osudným. Ve Foxell se rozpoutala nenávisat , zloba , lítost ,smutek a strach . Utíkala od toho místa kde se to stalo. Shaky poslala Shaimi a Rykaishu za ní. Když xse vrátila Rykaishu sama a oznámila ,že je Shaimi na onom světě. Shaky vzala tři zbývající kumpány a rozhodla se ji najít. Netrvalo to dlouho . Nastal boj Foxell vs . Shaky . Foxell by pravděpodobně vyhrála pokud by ji nepřipravila Shaky o levé oko . Foxell spadla na zem a zůstala nehybně ležet po chvíli z ní i poslední kapky démoní síly vyprchaly a vrátiuli se ke svému zdroji . Shaky si myslela ,že má vyhráno . Ale po chvíli se Foxell probudila a tentokrát vplné síle se proměnila v draka ( démona ). Shaky povolala svou služebnici .která měla na starost její pokusné zvířata. Přivedla s sebou mladého vlka asi stejně starého jako Foxell. Přikázala mu uklidnit ji . Vlk poslech a rozdrápal si ramena pak se dotkl tlapkou její hlavy a bylo po všem .Shaky mu poděkovala a odešla.( Vlk se jmenoval Logan . Ale jednoho dne k němu domů přisšla Shaky zabila jeho rodinu a celý klan a jeho použila na pokus umělé vytvoření démonů . Jako jeden z tisíců přežil a dostal jméno Ryuketsu a na své bývalé zapoměl ).
Pokračování příště .


Komix - Foxellka jako srážce chipsů

12. března 2012 v 20:07 | Foxell Tashimara Jakitori |  Moje kresby, komixy
Chipsy jsou brambůrky kdybi něco ! : )

Moje postava - moje čmáranice

12. března 2012 v 13:54 | Foxell Tashimara Jakitori |  Moje kresby, komixy
Většina kamošek tvrdí jak se mi to povedlo ,jak je to hezký atd . A přemluvili mě abych to dala na blog . Umím i hezčí ,ale na komplu v malovaní se to dělá blbě.

Animation pictures 5

10. března 2012 v 8:48 | Foxell Tashimara Jakitori |  Pohybující se obrázky ( Animation )


pá pá

Eternally Dead 3 část.

9. března 2012 v 15:19 | Foxell Tashimara Jakitori |  Knížky

Přemýšlel Takashimo ,když se vracel domů . Druhý den ráno se vydal na místo kde se seznámil s tajuplnou dívkou . "Hledáš …š něco ?" ozvalo se náhle zpoza stromu. Takashimo se pomalu přiblížil ke stromu . "Grrr…..Haf !!" ozvalo se a bílá chlupatá koule srazila Takashima k zemi. "Co to ? Co děláš ksakru?" Vyjekl vyjeveně . " Hraju si za culil se Toshi. " Aha …e.. mnooo……" váhal Tashimo. " Kamelie !! Jmenuju se Kamelie !" Odpověděl Toshi a slezl s Takashima . "Aha vidím ,že se rychle učíš." Pouslál se Takashimo. " Jó´ ,ale nebaví mě to lepší je to takhle ……Agato aushimateru ?" rozesmál se Toshi . "Hahahaha … ,ale stejně bych radši zůstal u novoelfštiny. Jo a , kde máš paní ?" zeptal se otázkou ,kterou chtěl říct hned jak uviděl Kamelii. "Někde poblíž ." Otřepala se Kamelie a zmizela za stromem.
Takashimo se smutně vracel domů. Když přišel domů ,hned ve dveřích ho zarazil jeho otec Ogloshimo. "Takashimo !! Stala se hrozná věc !!" " Co se stalo otče ?" rozběhl se ke svému otci Takashimo . "Kori…Kori zmizel !" křičel udýchaný Ogloshimo. "Jak mohl zmizet ?" "To nevím ,ale musíme ho přivést zpět" uvažoval na hlas Ogloshimo . " Jen jeden ho může přivést zpět " ozvalo se z chodby. " A kdo mami ?!" Ptal se rychle Tashimo. " Jen elfka ,která vlastní Toshiho a je z kmene Yaki". "Ale Toshi i kmen Yaki vyhynuli už před tisíci lety !" Rozčiloval se Ogloshimo . "Ne ! Myslím ,že jedna žije !" vykřikl Tashimo a rozběhl se ven ze zámku.

Animation pictures 4

9. března 2012 v 14:26 | Foxell Tashimara Jakitori |  Pohybující se obrázky ( Animation )
Možná ,že se ze mě stává fanda MLP ( My little pony ) Hlavně Raibow Dash
Tady vaypadá mazně !!

Příklad jak se chovaj chlapi

9. března 2012 v 13:55 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
Prostě si furt stěžují -_-!!Písnička nic moc ! Ale ja fakt ,že si furt stěžují !!

Jak můj bejvalej - Bla Bla Bla Bla .....

Gotye - Somebody That I Used To Know

7. března 2012 v 14:26 | Foxell Tashimara Jakitori |  Videa
Božíííí ( ale na Nirvanu to nemáá )

Animation Pictures 3

7. března 2012 v 14:24 | Foxell Tashimara Jakitori |  Pohybující se obrázky ( Animation )
Ten poslední je roztomilí !!! XDD :::::)))))